Comments Off on Юношите старша на Локо (Мездра) победиха Ботев (Враца), децата биха Първа атомна
Юношите старша възраст на ОФК Локомотив (Мездра) победиха като домакини Ботев (Враца) с 1:0 в комшийското дерби от V кръг на първенството в Зона “Враца” при U19. Победния гол отбеляза Виктор Викторов-Ваксата 20-на минути след първия съдийски сигнал, възползвайки се от извеждащ пас на Божидар Ватов. Благодарение на този успех на собствен терен – четвърти от началото на сезона, момчетата на Иван Георгиев-Саки затвърдиха втората си позиция във временното класиране и остават на 3 точки от лидера Кариана (Ерден).